Актуально

Прокуратура опротестувала рішення Київради про введення обмежень на продаж алкоголю і тютюну

Прокуратура столиці опротестувала 4 квітня п. 2 і п. 3 рішення Київської міської ради від 23 грудня 1910 «Про деякі питання щодо впорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами» .

 
Асоціація «Виноградарі та винороби України»виступає проти рішення Київради про заборону продажу алкоголю (вин натуральних столових) в кіосках площею менше 40 кв.м.

На думку експертів АВВУ, рішення Київради від 23 грудня 2010 N413/5225 "Про деякі питання впорядкування в місті Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" не тільки суперечить низці законів України, але й створює завідомо неконкурентні умови між великими торгівельними мережами і лінійним роздрібом, наділяючи великі мережі додатковими преференціями і, тим самим порушуючи свободи підприємницької діяльності, передбачені Конституцією України.

 
Микола Присяжнюк: При цивілізованому обороті с / г землі оренда може вирости до 150 дол за 1 га на рік

При введенні цивілізованого обігу сільськогосподарської землі оренда за 1 га може зрости мінімум до 150 дол (1200 грн) на рік. Про це в ході засідання комітету Верховної Ради (ВР) з питань агрополітики та земельних відносин заявив міністр агрополітики та продовольства Микола Присяжнюк.

 
Кримські винороби не виробляють «порошкове вино», - Кочанов

Кримські виноробні підприємства не роблять так зване «порошкове вино». Про це заявив заступник голови Державної податкової адміністрації в АРК Микола Кочанов в ході «круглого столу» в Сімферополі 26 січня.

 
АВВУ проти заборони на продаж натуральних вин в МАФ

Асоціація «Виноградарі та винороби України» виступає проти спроб перерозподілу ринку алкоголю і тютюну під виглядом боротьби з алкоголізмом і заборони на продаж натуральних столових виноградних вин в МАФах, який передбачається законопроектом N7457 від 13 грудня 2010 року.

 

На думку експертів АВВУ, дана міра небезпечна як для населення України, так і для малого підприємництва, яке в черговий раз підпадає під удар.

 
У ВР зареєстрований законопроект, яким пропонується заборонити продаж алкоголю і тютюну в МАФ

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект "Про внесення змін до закону України" Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів ", яким пропонується заборонити продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів у малих архітектурних формах (МАФ) . Відповідний проект закону № 7457 опубліковано на сайті ВР.

 
Податковий кодекс опублікований в "Голосі Україні"
Податковий кодекс опублікований в газеті Верховної Ради "Голос України" 4 грудня ц.р. 
 
Литвин підписав Податковий кодекс

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав Податковий кодекс. Сьогодні ж закон був направлений до Адміністрації Президента України

 
ВР прийняла за основу зміни до закону про виноград про захист якості вітчизняної винопродукції

2 листопада 2010 р. Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до закону" Про виноград та виноградне вино "(щодо захисту якості вітчизняної виноробної продукції та посилення боротьби з її фальсифікацією)".

 
Верховній Раді запропоновано підвищити до 1,5% збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

26 жовтня 2010 р. Авторами законопроекту № 7220 про внесення змін до Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" (щодо розміру ставки збору) виступили депутати Верховної Ради Григорій Смітюх (ПР), Сергій Терещук (блок Литвина) і Павло Жебрівський (НУНС).

 
ПочатокПопередня123456НаступнаКінець