Актуально

Вітаємо Владислава Юрійовича Плешивцева з обранням на посаду Президента АВВО!
5 березня 2010 р. В рамках нещодавнього засідання АВВО учасники обрали на посаду Президента Асоціації «Виноградарі та винороби Одеської області» Плешивцева Владислава Юрійовича.
 
Виноградарі та винороби Одеської області обговорять стан галузі та оберуть нового Президента
5 березня 2010 о 10.00 в інституті імені Таїрова відбудеться засідання Асоціації «Виноградарі і винороби Одеської області".
 
У першій декаді березня відбудуться парламентські слухання щодо стану виноградарства та виноробства
За попереднім погодженням з Комітетом Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відношень у першій декаді березня поточного року буде проведено парламентські слухання щодо стану розвитку виноградарства та виноробства в Україні.

На слуханнях будуть присутні представники Міністерства аграрної політики, депутати Верховної Ради України, керівники провідних виноградарських та виноробних підприємств, керівники галузевих асоціацій.

Звертаємося до Вас з проханням повідомити про перелік проблемних питань, які варто розглянути в рамках поточного засідання, а також перелік нормативно-правових актів, які необхідно включити для розгляду у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади у 2010 році.

Дякуємо!
 
АВВУ вітає українських виноробів з визнанням на виставці «Вино і виноробство»!
AwardsАсоціація «Виноградарі та винороби України» вітає всіх переможців дегустаційного конкурсу, що проводився в рамках Х ювілейної міжнародної спеціалізованої виставки «Вино і виноробство» в Одесі з 4-го по 6-е лютого 2010 року. 

Високі нагороди підтверджують чудову якість української виноробної продукції, ставлять високу планку, до якої треба прагнути, і доводять майстерність наших виноробів.

АВВУ впевнена, що все більше вітчизняних виноробів у подальшому братимуть участь у виставках і конкурсах і знайомитимуть Україну і світ зі своїми винами. Адже вони того варті!
 
Підсумки круглого столу виноградарів та виноробів в Одесі 4 лютого 2010 р.
4 лютого 2010 року в Одесі в рамках спеціалізованих виставок «Вино і виноробство» і «Високий градус» відбувся круглий стіл українських виноградарів і винарів з проблем і перспектив розвитку виноградарства і виноробства в Україні.  

 
Анонс круглого столу виноградарів та виноробів 4 лютого 2010 року

round_table4 лютого 2010 року в Одесі в рамках спеціалізованих виставок «Вино і виноробство» і «Високий градус» відбудеться круглий стіл виноградарів і виноробів на тему «Проблеми і перспективи розвитку виноградарства і виноробства в Україні».

 

 

Акредитація ЗМІ:
Оксана Дейнеко
Тел. конт: 050 144 7777,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 
З днем народження, іменинники січня!
Happy_birthdayАсоціація «Виноградарі та винороби України» вітає з Днем Народження шанованих законодавців, іменинників січня!

 
Ліцензування продукції для ввезення до Росії - не дискримінація наших виноробів, а адміністративна помилка російських чиновників?
1 січня 20010 року вступила в дію угода про створення Єдиного митного союзу між Росією, Білоруссю і Казахстаном. У зв'язку із створенням такого Союзу країни-учасниці гармонізували національне митне законодавство. Відповідно до нових правил, з 1 січня 2010 року українські виробники винної і коньячної продукції для ввезення своєї продукції до Росії повинні отримувати ліцензію, аналогічну тій, яка раніше була встановлена для ввезення вина до Білорусі і Казахстану.

 
Итоги 2009 года
Дорогие коллеги, 

позвольте подвести итоги 2009 года.

 
ПочатокПопередня123456НаступнаКінець