Пряма мова

Супермаркеты нужно "поставить на место"
There are no translations available.

Директор ассоциации «Виноградари и виноделы Украины»  Сергея Михайлечко  о законопроекте N2067 «О стимулировании развития отечественного рынка продовольственных товаров» народного депутата Олега Царева.
 
Микола Поєдинок: Захистити ринок від імпортного фальсифікату

PoedynokІнтерв'ю Голови Державної інспекції сільського господарства Миколи Поєдинка журналу "Напої. Технології та Інновації", серпень-вересень, 2011 року

 

 

 

 
Глава Держзема Сергій Тимченко про земельну реформу

Timchenko_250_1

Закон про ринок земель, проект якого зареєстрований у парламенті, здатний змінити українську економіку. Про те, що новий закон готує пайовикам і фермерам, які умови держава запропонує великим агрохолдингам, а також про те, як зміняться ціни на землю з 2012 року, в інтерв'ю кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ розповів голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко (мовою оригіналу).

 
Міністр агропрода Микола Присяжнюк про ринок землі
Prisiajnyuk"... я і моє міністерство пропонують на розгляд українського парламенту законопроект, який передбачає такий ринок землі, при якому продаж землі буде можливою тільки між фізичними особами - громадянами України»
 
Україна - Європа: мита зникають, квоти зростають...

Piatnicky_3Заступник міністра економіки України Валерій П`ятницький позитивно оцінив результати чергового раунду переговорів між Україною та ЄС про підготовку угоди щодо зони вільної торгівлі, який пройшов минулого тижня.

 
В. Пятницький: "Якщо ми вступаємо в Митний союз, то нам треба припиняти переговори з Євросоюзом"

Piatnickiy_2У Брюсселі триває черговий раунд переговорів щодо укладення угоди про вільну торгівлю між Україною та Євросоюзом. Експерти сподіваються, що роботу над угодою їм вдасться завершити вже у другій половині цього року.

 
Микола Присяжнюк про СОТ для України
Prisiajnyuk_2"Я вам скажу так, що з 2008 року позитив з торговельного сальдо між Україною і ЄС стрімко зменшується, доходить до нуля і навіть в мінус. Якщо ми неправильно підкріпимо це зоною вільної торгівлі, то станемо споживачами"
 
Валерий Пятницкий: Украина - не "падчерица" ЕС. Мы нужны Европе также, как она - нам

PiatnickiyЗаместитель министра экономики, руководитель переговорной группы от Украины Валерий Пятницкий – о ходе переговоров по созданию зоны свободной торговли с Евросоюзом: "Когда мы подпишем договор о зоне свободной торговли, если у нас все выйдет, то это будет такой своеобразный дорожный указатель, программа действий на ближайшие 10-15 лет, которая предусматривает много регуляторных трансформаций. Это один из основных позитивных моментов договора – возможность заложить основы постепенного реформирования

 
Віце-президент АВВУ В'ячеслав Пономарьов: "Якби норма про щорічну індексацію залишилася, Податковий кодекс можна було б оцінювати як позитивний для галузі"

Ponomarev_small- Ставки акцизного збору будуть щорічно індексуватися на індекс інфляції, що встановлюється Законом «Про державний бюджет України» на відповідний рік. Це дасть можливість виробникам сподіватися на стабільність і прогнозованість акцизної політики, що проводиться державою.

 

 
Петер Береш: "Киев не может требовать права полного свободного доступа на рынки ЕС"

Peter_Balash- Господин Балаш (замглавы генерального директората Еврокомиссии по торговле - прим. АВВУ), очередной раунд переговоров по ЗСТ закончился совсем недавно — в начале июля. Почему вы сейчас приехали в Украину?

 

 
ПочатокПопередня12НаступнаКінець