Прес-релізи

Виноградарі України збирають урожай для нових Кагорів
23.09.2009 р. На підприємствах первинного виноробства основних виноградарських регіонів України - Одеської, Миколаївської, Херсонської, Закарпатської областей і АРК Крим йде масове збирання врожаю винограду.
 
Министерство Экономики Украины: принимая вопрос об МРЦ на винодельческую продукцию, важно не допустить уничтожения рабочих мест в сельской местности
15 сентября 2009 года в Министерстве экономики Украины состоялось совещание при участии представителей Министерства экономики Украины, Министерства финансов Украины, Министерства агрополитики Украины, отраслевых ассоциаций и руководителей виноградарских и винодельческих предприятий с целью обсуждения возможности и целесообразности внедрения минимальных оптово-розничных цен на винодельческую продукцию.
 
АВВУ закликає ряд виноробів не зраджувати національні інтереси України
15.07.2009 р. Асоціація «Виноградарі і винороби України» різко засуджує створення будь-яких «національних» галузевих об'єднань виноробів і вважає такі дії порушенням Рішення Конгресу виноградарів, садівників і виноробів, що відбувся 28-29 травня 2009 року в Одесі, в рамках якого вся галузь прийняла рішення не створювати жодних об'єднань, за винятком Національної Ради виробників виноградарської і виноробної продукції при Міністерстві аграрної політики України (по якому створена робоча группа).
 
12 серпня – день народження великого винороба князя Льва Голіцина

13.08.2009 р. 12 серпня виповнилося 164 роки з дня народження князя Льва Сергійовича Голіцина – основоположника традицій вітчизняного виноробства, завдяки зусиллям якого вітчизняні вина зайняли гідне місце в світовому виноробстві. Асоціація «Виноградарі та винороби України» вітає українських виноградарів та виноробів зі святом і закликає галузь до об'єднання в ім'я збереження традицій українського виноробства.

 
АВВУ підтримує запровадження мінімальних цін на українське вино, але...
3.07.2009 р. Асоціація «Виноградарі та винороби України» підтримує прагнення Уряду запровадити мінімальні оптово-роздрібні ціни на українську виноробну продукцію як механізм боротьби з фальсифікатом, проте пропонує встановити ставки на рівні 9-10 гривень. Такі ставки ефективно контролювати якість продукції і залишать можливості для подальшого розвитку галузі.

 
Збільшення акцизів на вино зруйнує сільске господарство півдня України

Асоціація «Виноградарі та винороби України» закликає про недопущення прийняття Проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" № 4503 від 19 травня 2009 року, винесеного на пленарне засідання Верховної Ради для включення до порядку денного сесії Верховної Ради України. Прийняття цього законопроекту знищить виноградарську та виноробну галузь України, зруйнує робочі місця і призведе до зубожіння понад 1 мільйон селян та їх сімей в цілих регіонах України, у яких виноградарство є пріоритетною головною галуззю.